Sonic Bliss İşitme Cihazı

Sonic Bliss İşitme Cihazı

Bliss’in neşesine karışın.

Arkadaşlarla sohbet. Dostlarınızla yemek. Telefonda sohbet veya en sevdiğiniz kuzenle eğlenme. Neşenin birçok sesi vardır ve hiçbirini kaçırmak istemezsiniz. Her ortamda net, doğal bir dinleme deneyimi sunan işitme çözümüyle tanışın. Bliss işitme cihazı ile tanışın.Bliss’in sunacaklarını duyduğunuzda kesinlikle gülümseyeceksiniz.
İnanılmaz derecede doğal sesi duyduğunuzda kendinizden geçeceksiniz. Bliss, sohbetlere odaklanmanızı ve işitme cihazının güçlüklerini unutmanız için tasarlanmış teknoloji ve özelliklerle donatılmıştır.
Bliss ile zahmetsiz işitme hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Olağanüstü doğal ses.!
Bliss sofistike bir teknoloji parçası olabilir ancak günlük seslere sağladığı doğal kalite ve netlik karşısında şaşkına döneceksiniz.

Konuşmayı anlamaya verilen önem.!
Sohbetlerin kaçırılması, yaşamın en güzel anlarının kaçırılması anlamına gelebilir. Bliss işitme cihazı, size konuşmayı anlama kabiliyetinizi geliştirmeye yardım etmek için tasarlanmış olup bu sayede gününüzü zenginleştiren hikayeler ve kişisel anlara ayak uydurabilirsiniz.

İşleri basitleştirmek için kullanımı kolay özellikler.!
Bliss, birçok dinleme durumunda el kullanmadan çalışacak şekilde konfigüre edilmiştir. Cihazınızla etkileşime geçmek istediğiniz zaman Bliss özelliklerinin erişimi kolay ve sezgiseldir.

Şık ama mütevazi çözümler.!
Elbette Bliss şık ama çok yönlülüğü sizin sırrınız olabilir. Çok çeşitli modelleri sayesinde Bliss’in, yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınıza tam da uyan bir görüntüsü vardır.

Mutluluğun sesi işte budur.
Bliss, size gülecek birçok sebep verir. En yeni dijital ses işleme teknolojisini sunan Bliss, günlük konuşmaları daha da keyifli kılar.

Konuşma netliğine vurgu
Konuşma Değişkeni İşleme, her sözcükte olan yumuşak ve yüksek sesleri – konuşma nüanslarını korur. Bu küçük detaylar, genel konuşma netliğini iyileştirerek zengin, tam ve doğal ses yaratır. Konuşma Değişkeni İşleme özelliği ile öncelik konuşma seslerine verilerek etrafınızdaki insanlarla olan bağlantınızı devam ettirmeniz sağlanır. İstenmeyen gürültüyü ortadan kaldıran teknolojiler dikkat dağıtıcı gürültüler olabilen sesleri tespit edip azaltmak için birçok sistem kullanır.

Yumuşak Gürültü Baskılama bir fanın vınlaması veya bir buzdolabının uğuldaması gibi düşük seviyeli sesleri azaltır.
Rüzgar Gürültüsü Baskılama özelliği, rüzgar seslerinin yükseltilmesini engelleyerek dış mekanda geçirilen zamanı daha da keyifli kılar.
Konuşma Önceliği Gürültü Baskılama özelliği, sohbetleri rahat ve net yaparak konuşmayı etraftaki gürültüden ayırmaya çalışır.
Darbe Gürültü Baskılama özelliği gümüş takımların tıkırdaması veya anahtarların çıngırdaması gibi beklenmedik yüksek gürültüleri bastırır
Olana odaklanın
Bliss’teki sofistike yönlü sistemler, duymak istediğiniz şeylere –önünüzde gerçekleşen günlük önemli seslere – odaklanmanızı sağlar.

Sabit Yönlülük, restoran masasındaki bir sohbet gibi statik bir ortamda meydana gelen seslerle ilgilenir.
Adaptif Yönlülük, yoğun bir ofis veya market gibi daha dinamik ortamlarda faydalıdır.
Hibrit Adaptif Yönlülük, etrafınızdan daha fazla haberdar olmanızı sağlayarak önemli ortam detaylarını korurken Adaptif Yönlülük faydalarını sunar.

Islık ve çınlama sesi yok
Feedback, Bliss işitme cihazı sayesinde artık geçmişte kaldı. Adaptif Feedback İptal Edici, feedbacke daha başlamadan müdahale eder. Bliss, çınlamasız, kolay dinleme için istenmeyen sinyalleri – genelde işitilmeden bile önce – ortadan kaldırır.

Tamamen bağlantılı
Dünyanız cep telefonları, televizyon, dijital müzik, kişisel bilgisayarlar ve hatta daha fazlasıyla dolu. Bliss, bu isteğe bağlı aksesuarlarla yaşamın bütün kolaylıklarına bağlanmanızı sağlar.Günümüz teknolojilerine adapte olacak şekilde özel olarak tasarlanmış Bliss, neredeyse her harici cihaza bağlanacak biçimde hazır gelir.

SoundGate kullanarak ses doğrudan işitme cihazına akar. Kulaklarınıza özel hoparlörünüz varmış hissidir. Bliss için bu opsiyonelaksesuarlar sayesinde dünyanıza bağlanmak hiç bu kadar iyi olmamıştı.

SoundGate: Bu kablosuz cihaz, Bliss’i cep telefonları, müzik çalarlar,kişisel bilgisayarlar vs. gibi Bluetooth cihazlara bağlar.
TV Adaptörü : TV seslerini SoundGate ile doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır.
Telefon adaptörü: Sabit hatlı telefonunuzdan gelen aramaları cevaplayabilmenizi sağlar.
Uzaktan kumanda : Program ve ses değişikliklerini kolay yapabilmenizi sağlar.

Bliss Tamamen keyifli!
Bliss’in, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Bliss 100 ve Bliss 80 olarak iki teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Bliss ürününün

Call Now ButtonHemen Arayın!