Sonic Kablosuz Urunler

Sonic Kablorus Ürünler

Sonic ile kablosuz hayata adım atın…

Sonic ile kablosuz hayata adım atın… Soundgate Bluetooth® için Tasarlanmıştır 
Örneğin, SoundGate 3 Bluetooth özellikli her hangi bir cihaza -telefonunuz veya dijital bir ses çalara bağlanabilmenizi sağlar. Sadece SoundGate 3 üzerindeki bir butona basın ve sesleri işitme cihazlarınıza aktarın. SoundGate 3 cihazını cebinizde veya boynunuzda taşıyabilirsiniz böylece mikrofonu sesinizi telefon aramalarınız için hands-free olarak alır 

Telecoil sistemler için loop 
SoundGate aynı zamanda yardımcı dinleme sitemlerinden de yararlanmak için kullanılır. Sinema , sınıf, ibadethane veya loop/telecoil sembolü olan farklı bir mekanda SoundGate işitme cihazlarınızı oradaki sese bağlayabilir. 

Uzaktan Kontrolün Rahatlığı 
SoundGate Bluetooth’u kullanmadığınız veya başka bir Sonic işitme cihazı aksesuarı kullanmadığınız zamanda da ekstra bir rahatlık sunuyor. İşitme cihazlarınız için uzaktan kontrol özelliği sayesinde işitme cihazalarınız üzerindeki butonlara ulaşmaya gerek kalmadan, programları ve ses seviyesini SoundGate üzerindeki şık butondan değiştirebilirsiniz. 

T V Adaptörü ile Her Şov’un Tadını Çıkarın 
TV Adaptörü 2 ile, en güzel TV saatleri artık sizin. TV Adaptörü 2 televizyonuna fiziksel olarak bağlanıp sesleri SoundGate 3’e aktaran bir opsiyonel aksesuardır. Bir show izlemek istediğinizde, ses direk olarak Sonic işitme cihazlarına aktarılır. Spor, haberler, şovlar ve filmlerin kulaklarınızın içinde olması gibi. SoundGate 3 aracılığıyla sesi kontrol edebilir – kişisel tercihinize göre artırıp azaltabilirsiniz. TV Adaptörü 2 favori programınızdan rahatlıkla zevk almanızı sağlar, her televizyonunuz için bir adaptör isteyeceksiniz. 

Telefon Adaptörü ile Hiçbir Aramayı Kaçırmayın 
SoundGate 3 ile cep telefonundan bir aramayı kabul etmek zaten çok kolay. Peki sabit telefonunuzdan? Burada Telefon Adaptörü devreye giriyor. Telefon Adaptörü ‘nü sabit hattınıza bağlayın, ve SoundGate ile çalışıp gelen aramada sizi uyarır ve uzaktan cevaplamanızı sağlar ve konuşmaları işitme cihazlarınızdan duyabilmenizi sağlar. Sesi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Telefonda konuşmak hiç bu kadar kolay veya net olmamıştı. 

SoundGate Mikrofon ile daha fazla bağlanın 
SoundGate Mikrofonu ile, hastalar uzaktaki konuşmacıyla aradaki mesafeyi kapatıyor. Eğitmeni duymanın ideal bir yolu veya masanın diğer ucunda oturan bir arkadaşınızı. Sadece mikrofonu konuşmacının kıyafetine klipsleyin ve yakınında tutmasını rica edin. Sesleri hastanın işitme cihazlarının yakınında duran SoundGate aracılığıyla iletecektir. 

Soundlink Uygulaması ike uzaktan kumanda cep telefonunuzda 
Apple Store ve Android Store’dan ücretsiz olarak cep telefonunuza indirebileceğiniz Soundlink uygulaması ile kablosuz bağlantının keyfini yaşayın.

Call Now ButtonHemen Arayın!