İşitme Cihazı Merkezi Hakkında Genel Bilgiler

İşitme cihazı SGK atakent işitme halkalı işitme küçükçekmece işitme sonic işitme cihazı siemens signia işitme cihazı

İşitme Cihazı Özgürlük Getirir

Sonic ile kablosuz hayata adım atın. Soundgate bluetooth için tasarlanmıştır. Örneğin soundgate 3, bluetooth özellikli herhangi bir cihaza (telefon,müzikçalar) işitme cihazınızın bağlanması sonucunda her türlü ses aktarımı görüntü aktarımı mümkün kılınarak hayatınızda teknolojinin yerini genişletmenize yardımcı olacaktır. Atakent Halkalı Küçükçekmecede ki işitme cihazı merkezi mizde işitme cihazı genel bilgileri konsunda bilgilenip, işitme cihazlarımız ile konforlu ve teknolojik hayata profesyonel destekle adım atacaksınız.

İşitme cihazının hayatımızdaki rolü, işitme kaybı ile ortaya çıksa da geri planda işitme cihazı üreticileri çok ciddi bir şekilde teknolojiyi işitme cihazlarına aktarak bir faaliyet içerisindedirler. İşitme merkezlerindeki işitme cihazları uygulaması, işitme testi sonucunda yapılan KBB doktoru yorumu ile gerçekleşir.

İşitme cihazı pil ve şarj aleti

İşitme cihazları tek başına çalışabilen cihazlar olmadığından dolayı enerji gereksimine işitme cihazı pili ya da işitme cihazı şarj aleti ile gerçekleştirir. İşitme cihazı pili çeşitli ebatlarda olmaktadır. Bu işitme cihazının modeline göre uygulanır. İşitme cihazı şarjları işitme cihazını şarj ederek, pil kullanmadan 16 ila 19 saat arasında işitme cihazımızı kullanıma uygun hale getirir.

İşitme Cihazı Merkezi hakkında

İşitme cihazı kullanmaz isek nasıl olumsuz sonuçlarla karşılaşabileceğimizi doktorumuzdan işitme merkezimizdeki uzmanlarımızdan bilgi alarak bu konuda bilinçlenmeliyiz. Çünkü işitme cihazı kullanmamak her şeyden önce işitme kaybına yönelik olumsuz bir etki yaratsa da zaman içerisinde kişinin algı kapasitesi de düşecektir.

Hasta ifade eder ki “duyuyorum ama anlamıyorum” Bu durum aslında işitme kaybında kullanılması gereken işitme cihazı için geç kalındığının bir göstergesidir. Bu durumda dahi işitme kaybının ve algı kapasitesinin daha da düşmesini engellemek amacı ile acilen hemen işitme kaybına uygun işitme cihazını tatbik etmek kişinin konforu açısından önemlidir.

İşitme kayıplı kişinin sadece işitme cihazı kulanaması yeterli olmayıp, işitme cihazı ile ilgili kullanım ve bakımı ile ilgili işitme cihazı merkezi ndeki uzmandan mutlaka destek alması önemlidir.

İşitme cihazı bakımı ve kullanımı açısından oldukça basit olmakla birlikte dikkat edilmediği taktirde ciddi ekonomik kayıtlara sebep verebilmektedir.

Sonic işitme cihazı, Siemens Signia İşitme cihazı ve A&M işitme cihazı ile Atakent Halkalı Küçükçekmecedeki merkezimize bekleriz.

Call Now ButtonHemen Arayın!