İşitme cihazı için atakent işitme merkezi

İşitme Cihazı Satış ve Uygulaması

İşitme cihazı için atakent işitme merkezi olarak kişi işitme kaybından dolayı kbb doktoruna muayene olur ve hekimi ile birlikte cihaz uygulamasına karar verilir bu noktada kişiye cihaz uygulaması yapılır.Cihaz uygulamasında en önemli unsur;doğru hastaya doğru işitme cihazı uygulamasidir. Kişinin işitme kaybına, yaşına, beklentisine ve ekonomik durumuna uygun işitme cihazı belirlenir ve tatbik edilir. İşitme cihazlari 2 yil garantilidir bu süre içerisinde kişiden kaynaklanmayan her türlü ariza bedelsiz olarak giderilir. 5 yil süre ile hasta ile temas kesilmez periyodik kontroller ile hasta ve işitme cihaz uygunluğu test edilir ve işitme kaybi değişmiş ise cihaz hastaya uyumlu hale getirilmek sureti ile hasta memnuniyeti sağlanir. Bu periyodik kontroller ücretsizdir. İşitme merkezi hizmetler bütünü veriyoruz.

isitme merkezi hizmetler, işitme cihazı Atakent Halkalı Küçükçekmece DUYMEK işitme cihazları merkezi

İşitme Cihazı uygulamaları

Hastaya uygun işitme cihazının kararından sonra hastanın kulak kalıbı alınır. Herkesin dış kulak yolu anotomik olarak farklı olduğundan dolayı bu işlem hastanın memnuniyeti ve cihazın randımanı açısından çok önemlidir.

Özel Kulak Tıkaçları İmalatı

Kişide kulak zarında bir patoloji var ise(delinmişse,yırtılmışsa)orta kulak savunmasız kalır Orta kulak normalde hava dolu bir boşluktur ve işitme açısından çok önemli 3 kemikçiğe ev sahibi yapmaktadır. Bu hava dolu boşluğunu nemden ve sudan korumak adina kişiye özel kulak tikaçlari yapilmaktadir. Bu sayede kişi rahat bir şekilde duşunu alabilir denize ve havuza girebilir. İşitme cihazı için atakent işitme merkezi olarak uzman kadromuzla bu konuda hizmet vermekteyiz.

İşitme Cihazı Pilleri Satışı

İşitme cihazları elektronik cihazlar olduğundan dolayı enerji ile yani pil ile çalışmaktadır. Hastanın kullanımına bağlı olarak 5 ila 7 gün içerisinde tükenmektedie.bir pakette 6 adet pil mevcuttur. İşitme cihazı pilleriyaklaşık olarak 6 hafta süre ile hasta ihtiyacini karşilar.

İşitme Cihazı Aksesuarları Satışı

21. yüzyıl itibari ile teknoloji artık heryerde.bu sebep ile işitme cihazlarıda bu teknolojiye adapte durumdadır. Ara aparata gerek duyan yada ara aparata gerek duymadan tüm bluetootlu cihazlara bağlanarak teknolojinin tadini çikartmak en doğal hakkimizdir. Sonic işitme cihazlari olarak bu teknolojiyi size sunuyoruz.

İşitme cihazı için atakent işitme merkezi

İşitme cihazları küçük elektronik cihazlar olduğu ve bakımı yapılmazsa oksidasyona sebep olacağı için mutlaka bakımının düzenli yapılması gerekir. Kulak kalıbı yıkama solüsyonları kurutma pompaları ve işitme cihazı nem tabletleri ile cihazimizi mutlaka korumaliyiz. İşitme cihazinin herhangi bir arizasi durumunda profesyonel teknik servis ile her zaman yaninizdayiz.

Call Now ButtonHemen Arayın!