Sonic İşitme Cihazı

1994 yılında işitme cihazı firmaları için teknoloji üretmek amacıyla kurulan Sonic Innovations 1998 yılından itibaren kendi markasıyla da işitme cihazı üretmeye başlamış üstün işitme çözümleri tedarikçisidir.Merkezi Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Sonic Innovations, dünya çapında uluslararası ofislere ve imalat merkezlerine sahiptir. Sonic Innovations ve partnerleri 1000.000 dan fazla Sonic işitme cihazını hastalarına uygulamış bulunmaktadır.
İşitme cihazları hastaların yaşam deneyimini tam anlamıyla değiştirir.ve her bir birey farklı bir teknoloji, özellik ve estetik karışımı gerektirir. Sonic insanların her yerde günlük yaşamı zenginleştiren seslerin keyfini çıkarmasına yardımcı olmak için bir dizi cihaz ve teknoloji seviyesi sunmaktan gurur duyar.
Bir işitme uzmanı en iyi hangi işitme cihazlarının ihtiyaçlarınız için ideal olduğunu önerebilir.Ancak aşağıdaki bilgiler hangi Sonic ürünlerinin sorulacağı konusunda seçiminizi daraltmanıza yardımcı olabilir.
ENCHANT
Enchant Sonic SoundDNA platformunda bulunan inanılmaz uyarlanabilir esnek ve otamatik teknolojilerle günlük deneyimleri aydınlatır. Bugüne kadar ki en güçlü teknoloji ile inşa edilen Enchant konuşmayı net ve inanılmaz derecede doğal tutar. Enchant doğrudan kablosuz akışa olanak sağlayan bir Made for Iphone işitme cihazıdır.Dört özel stilde beş teknoloji seviyesi ,artı miniRITE , miniRITE T VE BTE 105 stilleri bireysel ihtiyaç ve tercihlere uygundur.
CELEBRATE
İnsanlar ve gündelik yaşam tarzlarını göz önünde bulundurularak tasarlanan Celebrate kullanıcıların Iphone a kablosuz bağlantı ile gelişmiş teknolojileri ,özellikleri ayrık stilleri isteyen için idealdir. Android akıllı telefonlar ile uyumludur.
CHEER
Cheer cihaz ailesi hastaları hızlı bir şekilde hayran edecek etkileyici teknolojilerin bir karışımına sahiptir. Cömert bir tarz yelpazesi ve 3 teknoloji seviyesi , cheer ın hafif ve orta şiddette işitme kaybı olan hastaların çoğuna uyduğu anlamına gelir.Kanal içi ve kulak arkası modelleri ile hasta memnuniyeti yüksektir.
JOURNEY
Aşırı işitme kaybı için tasarlanan Journey super power BTE mesafeye gitmeye hazırlanıyor.Yolculuk kullanıcıların istedikleri rotayı belirleyebilmelerine olanak sağlayan güven, bağlantı ve rahatlık sağlamak için güçlü bir özellik seti içerir.
PEP
PEP ile  kulak arkası ve kanal içi modellerle daha iyi bir işitme yolunda atılan adım ile teknolojiye merhaba deyin….

Call Now ButtonHemen Arayın!